+48733878444 info@inconventus.com
+48733878444 info@inconventus.com

KUP WAKACJE ONLINE

Zaplanuj wymarzony urlop bez wychodzenia z domu

Stawiamy na tryb online

Świat się zmienia. Dziś wszystko dzieje się w internecie: wizyta u lekarza, szkolne zebranie z rodzicami, zakupy te mniejsze i te całkiem duże. Wszystko robisz szybko, bezpiecznie, często z własnej, wygodnej kanapy. Wymarzone wyjazdy za granicą też kupisz u nas w ten sposób! A dla tych z Was, którzy jeszcze nigdy tego nie robili, przygotowaliśmy tę stronę z dokładną instrukcją.

Wyjazdy możecie u nas kupować lub rezerwować online przez całą dobę! Nasz prosty w obsłudze, intuicyjny proces rezerwacji, w ciągu dosłownie kilku minut pozwoli Wam załatwić sobie miejsce na wybranym wyjeździe. W specjalnym formularzu wypełnisz wszystkie dane, dodasz wybrane usługi dodatkowe, np. parking przy lotnisku lub ubezpieczenie, a całość wygodnie opłacisz przez internet w wybrany sposób np. kartą lub szybkim przelewem internetowym. Nasi doradcy niezmiennie są do Waszej dyspozycji codziennie, ale obsługują wyłącznie rozmowy z klientami, którzy mają już u nas złożone zamówienie.

Tylko kilka kroków dzieli Cię od wymarzonych wyjazdów

Krok 1: Podaj dane osoby rezerwującej

Wybierz ofertę wyjazdu na wymarzone wyjazdy i wypełnij formularz rezerwacyjny. Podaj swoje imię, nazwisko oraz podstawowe dane kontaktowe. Zanim przejdziesz dalej upewnij się, czy wszystkie wpisane przez Ciebie informacje oraz podstawowe parametry oferty znajdujące się w formularzu są prawidłowe.

Krok 2: Podaj dane uczestników wyjazdu

Uzupełnij dane wszystkich uczestników wyjazdu. Do prawidłowego wypełnienia formularza potrzebne będą Twoje pełne dane adresowe oraz dane osobowe pozostałych osób, z którymi zamierzasz spędzić Wasz urlop. Pamiętaj, że wszystkie wprowadzone do formularza informacje muszą być zgodne z dokumentami tożsamości, z którymi będziecie podróżować.

Krok 3: Wybierz usługi dodatkowe

Teraz możesz dodać do swojej rezerwacji dostępne usługi dodatkowe, takie jak: ubezpieczenie, miejsce parkingowe oraz Promesę Pewne Wakacje. 

Krok 4: Potwierdź warunki zamówienia i zapłać

To już prawie koniec! Na tym etapie możesz ostatecznie potwierdzić warunki swojej rezerwacji. Wybierz preferowaną formę płatności i bezpiecznie opłać swoje wymarzone wakacje. Możesz wybrać spośród kilku sposobów dokonania wpłaty, m.in. płatność kartą lub przelewem a także płatność odroczoną lub na raty.

Gotowe! Możesz już odliczać czas do wyjazdu

Na podany adres e-mail dostaniesz potwierdzenie zamówienia. Znajdziesz tam wszystkie ważne informacje związane z Twoim wyjazdem. Około 2 dni przed terminem wyjazdu prześlemy Ci potwierdzone przez organizatora dokumenty podróży, w których będzie ostateczna godzina wylotu i informacje o limitach bagażu podręcznego i rejestrowanego.

Przejdź do rezerwacji